Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
» » ROZRUSZNIK Audi A3 Cordoba Ibiza Leon Toledo 1.4 1.6 1.8
ROZRUSZNIK Audi A3 Cordoba Ibiza Leon Toledo 1.4 1.6 1.8 ROZRUSZNIK Audi A3 Cordoba Ibiza Leon Toledo 1.4 1.6 1.8 ROZRUSZNIK Audi A3 Cordoba Ibiza Leon Toledo 1.4 1.6 1.8
ROZRUSZNIK Audi A3 Cordoba Ibiza Leon Toledo 1.4 1.6 1.8 ROZRUSZNIK Audi A3 Cordoba Ibiza Leon Toledo 1.4 1.6 1.8 ROZRUSZNIK Audi A3 Cordoba Ibiza Leon Toledo 1.4 1.6 1.8

ROZRUSZNIK Audi A3 Cordoba Ibiza Leon Toledo 1.4 1.6 1.8

PS POLSKA

Dostępność: Dostępny

Numer katalogowy: ST1062

Cena: 280,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
                                                                         
 
SPECYFIKACJA PRODUKTU  
PRZEZNACZENIE: AUDI FORD SEAT SKODA VOLKSWAGEN
NAPIĘCIE: 12V
MOC: 1.1 kW
LICZBA OTWORÓW MOCUJĄCYCH: 3 (3 NIEGWINTOWANE)
UWAGI:  



alt
Wymiar mm
A 76
B 32
                                    



altaltalt

           
Wymiar mm
O1 33
O2 111
03 123
                                                         


zastosowanie: Audi A3 1,6 1998-2002 1,6 AT 1998-2001 1,8 AT 1,8 Turbo AT 1998-2003 1,8 Turbo Quattro AT 1998-2000; Seat Alhambra 1,8 Turbo AT 2,0 AT 1998-2000; Cordoba 1,6 1,8 1996-2002 2,0i 1995-1996; Ibiza 1,6 1999-2002; Leon 1,4 1999-2000 1,4 16V 1999-2002 1,6 1999-2004 1,6 16V 2000-2002 1,8 20V AT 1999-2003 1,8 Turbo 2000-2004; Toledo 1,6 1998-2002 1,6 16V 2000-2002 1,8 20V AT 1998-2003; Skoda Octavia 1,6 1998-2002 1,8 Turbo 1998-2004 1,8 Turbo AT 1,8 Turbo 4x4 AT 2000-2004 2,0 AT 1999-2002; VW Bora 1,6 2,0 AT 1998-2005 1,8 Turbo 2000-2005; Golf III 2,0 1995-1997; Golf IV 1,4 1997-2001 1,6 1997- 1,8 AT 1997-1998 2,0 AT 1998-2005; New Beetle 1,6 1999-2000 1,6 AT 2000-2005 1,8 1998-2004 2,0 AT 1998-2005; Polo 1,6 1995-1997; Sharan 1,8 Turbo AT 2,0 AT 1998-2000

 
 
NUMERY REFERENCYJNE
                  
PRODUCENT  OEM
Bosch 0001120402
Bosch 0001120403
Bosch 0001121006
Bosch 0001121007
Bosch 0001121028
Bosch 0001121029
Bosch Exchange 0986017830
Bosch Exchange 0986019890
Delco DRS7830
Delco DRS9890
Elstock 25-2225
Elstock 25-3216
Ford 95VW11000BC
Ford 95VW-11000-BC
Friesen 8017830
Friesen 8019890
Hc CS1062
Hc CS1343
Hella 8EA737406-001
Hella 8EA738254-001
Iskra AZE2623
Lucas LRS01670
Lucas LRS1670
Lucas LRT00177
Lucas LRT177
Prestolite 20500177
Prestolite 20510177
Valeo 458160
Valeo D7ES1
Valeo D7ES5
Valeo Exchange 458385
Volkswagen 020911023F
Volkswagen 020911023H
Volkswagen 020911023S
Volkswagen 020911023T
Vw 020911023FX
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl