Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
» » ROZRUSZNIK REGENEROWANY Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2
ROZRUSZNIK REGENEROWANY Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2

ROZRUSZNIK REGENEROWANY Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2

PRODUKT REGENEROWANY

Dostępność: Dostępny

Numer katalogowy: ST879R

Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 260,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
zastosowanie: Chevrolet Captiva 2,4 4WD 2006-; Evanda 2,0 2002-2005; Lacetti 1,8 2004-; Nubira 1,8 AT 2005-; Rezzo 2,0i 2005-2008; Tacuma 2,0i 2005-2008; Daewoo Evanda 2,0 2002-2004; Leganza 2,0 1997-2002 2,2 16V 1999-2002; Nubira 1,8 AT 2003-2005 2,0 1997-2003; Rezzo 1,8i 2,0i 2000-2005; Tacuma 1,8i 2,0 2000-2005; Opel Astra F 1,8i 1993-1998 1,8i 16V 1993-1997 2,0i 1998-2000 2,0i 16V 1995-1997; Astra G 2,0i 16V 1998-2004 2,0i T 2000-2005; Astra H 2,0 T 2005-; Frontera A 2,2i 16V 1995-1998; Frontera B 2,2i 16V 1998-; Omega B 2,0i 16V 1994-1999 2,2i 16V 1999-2003; Sintra 2,2i 16V 1996-1999; Speedster 2,0 T 2003-2006; Vectra A 2,0i 16V 1995; Vectra B 1,8i 16V 2,0i 16V 1995-2002; Zafira A 2,0 2001-2005; Zafira B 2,0 2005-


 
SPECYFIKACJA PRODUKTU  
PRZEZNACZENIE: CHEVROLET  DAEWOO  OPEL
NAPIĘCIE: 12V
MOC: 1.1 kW
LICZBA OTWORÓW MOCUJĄCYCH: 2 (1 GWINTOWANY)
UWAGI:  


 W PROCESIE REGENERACJI ROZRUSZNIK ZOSTAJE DOPROWADZONY DO PARAMETRÓW NOMINALNYCH, OKREŚLONYCH PRZEZ PRODUCENTÓW NA PIERWSZY MONTAŻ :
  • Gwinty montażowe poprawiane (lub wymiana na nowe) w celu ułatwienia prawidłowego montażu w pojeździe.
  • Włącznik elektromagnetyczny - rozmontowywany, elementy czyszczone, kontakty i sprężynki sprawdzane oraz w razie potrzeby wymieniane na nowe. Elektromagnes czyszczony i sprawdzany.
  • Szczotkotrzymacz - szczotki oraz sprężynki sprawdzane oraz w razie potrzeby wymieniane.
  • Wirnik czyszczony i polerowany, komutator przetaczany oraz polerowany lub wymieniany na nowy.
  • Bendiks rozmontowywany i czyszczony, rolki oraz sprężynki w razie potrzeby wymieniane.
  • Tulejki ślizgowe sprawdzane i w razie potrzeby wymieniane.



alt
Wymiar mm
A 82,50
B 19,00
                                    



altaltalt

           
Wymiar mm
O1 115,00
                                                        


 
NUMERY REFERENCYJNE
                  
MANUFACTURER OEM
Andre Niermann 01016880
Bosch 0001107034
Bosch 0001107045
Bosch 0001107056
Bosch 0001107100
Bosch 0001107101
Bosch 0001107108
Bosch F005M00001
Bosch Exchange 0986016880
Bosch Exchange 0986017920
Delco DRS6880
Delco DRS7920
Elstock 25-2079
Elstock 25-2264
Ford F005M00004
Friesen 8017920
Friesen 9051218
Hella 8EA732658-001
Lucas LRS02084
Lucas LRS2084
Lucas LRT00107
Lucas LRT107
Opel/Vauxhall 1202029
Opel/Vauxhall 1202140
Opel/Vauxhall 1202145
Opel/Vauxhall 1202158
Opel/Vauxhall 55351638
Opel/Vauxhall 90371766
Opel/Vauxhall 90508037
Opel/Vauxhall 90512189
Opel/Vauxhall 90518627
Opel/Vauxhall 9200961
Opel/Vauxhall 93176061
Prestolite 20510107
Valeo 455879
Valeo 458184
Valeo D6RA92
Valeo VS347
Valeo Exchange 455879
Valeo Exchange 458184
Volvo 24422272
HC CS879
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl