Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
» » ROZRUSZNIK UŻYWANY Lanos Lacetti Astra F Astra G Corsa Meriva 1.4 1.5 1.6
ROZRUSZNIK UŻYWANY Lanos Lacetti Astra F Astra G Corsa Meriva  1.4 1.5 1.6

ROZRUSZNIK UŻYWANY Lanos Lacetti Astra F Astra G Corsa Meriva 1.4 1.5 1.6

PRODUKT UŻYWANY

Dostępność: Dostępny

Numer katalogowy: ST519U


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ROZRUSZNIK JUŻ ZREGENEROWANY (M.IN ODNOWIONA OBUDOWA)                                                                
 
zastosowanie: Chevrolet Kalos 1,4 2005-; Lacetti 1,4 1,6 2005-; Nubira 1,6 2005-; Rezzo 1,6i 2005-2008; Tacuma 1,6i 2005-2008; Daewoo Espero 1,5 16V 1993-1999; Kalos 1,4 2001-2005; Lanos 1,4 1997-2003 1,5 1996-2003 1,6i 16V 1997-2003; Nubira 1,5 1996-2002 1,6 1997-2005; Rezzo 1,6i 2000-2005; Tacuma 1,6i 2000-2005; Opel Agila 1,2 2000-2004; Astra F 1,4 1,4i 1991-1997 1,6i 1991-1998; Astra G 1,2i 1998-2003 1,4i 16V 1,6i 16V 1998-2004 1,6i 1998-2005; Combo 1,4i 1999-2001 1,4 2004- 1,6 2001-2004; Corsa A 1,2 1,3 1988-1993 1,4 1,4i 1990-1993 1,6 GSi 1988-1994; Corsa B 1,0i 1997-2000 1,2i 1,4i 1,6 16V 1993-2000 1,4i 16V 1994-2000; Corsa C 1,2i 16V 2000- 1,4i 16V 2000-2003 1,6i 2001-2005; Kadett E 1,6i 1989-1993; Meriva 1,6 2003-2005; Tigra 1,4i 2004- 1,4i 16V 1,6i 16V 1994-2000; Vectra A 1,4 1988-1992 1,6 1988-1995; Vectra B 1,6i 1995-2002 1,6i 16V 1995-2000; Vectra C 1,6i 2001-2005; Zafira A 1,6 16V 1999-2005
        
 
SPECYFIKACJA PRODUKTU  
PRZEZNACZENIE:  CHEVROLET  DAEWOO  OPEL
NAPIĘCIE: 12V
MOC: 1.0 kW
LICZBA OTWORÓW MOCUJĄCYCH: 2 (2 NIEGWINTOWANE)
UWAGI:  






alt
Wymiar mm
A 68
B 19
                                    



altalt

           
Wymiar mm
O1 105,00
                                                         



 


 
NUMERY REFERENCYJNE
                  
MANUFACTURER OEM
Andre Niermann 01010030
Andre Niermann 01017120
Bosch 0001107401
Bosch 0001112015
Bosch 0001112035
Bosch Exchange 0986014860
Bosch Exchange 0986017120
Bosch Exchange 0986018010
Daewoo 9000801
Daewoo 96469960
Delco DRS0646
Delco DRS3549
Delco DRS3554
Delco DRS3837
Delco DRS4860
Delco DRS4861
Delco Remy 96550792
Delco Remy Eur. 3471169
Delco Remy Eur. 3471173
Delco Remy Korea 9000700
Delco Remy Korea 9000751
Delco Remy Korea 9000756
Delco Remy Korea 9000758
Delco Remy Korea 96208782
Elstock 25-1278
Elstock 25-2128
Elstock 25-2248
Elstock 25-3185
Friesen 8014860
Friesen 8017120
Friesen 8017125
Friesen 8020870
Hc CS1257
Hc CS519
Hc CS535
Hella 8EA726164-001
Hella 8EA737988-001
Lucas LRS00715
Lucas LRS00898
Lucas LRS01216
Lucas LRS01648
Lucas LRS02019
Lucas LRS1216
Lucas LRS1648
Lucas LRS2019
Lucas LRS715
Lucas LRS898
Lucas LRT00191
Lucas LRT191
Opel 0915191
Opel 1203137
Opel 90337028
Opel 90348292
Opel 9190838
Opel 93184534
Opel R1040008
Opel/Vauxhall 09115192
Opel/Vauxhall 1202127
Opel/Vauxhall 1202131
Opel/Vauxhall 1202137
Opel/Vauxhall 1202173
Opel/Vauxhall 1202961
Opel/Vauxhall 1209953
Opel/Vauxhall 6202075
Opel/Vauxhall 90341777
Opel/Vauxhall 90421876
Opel/Vauxhall 9115192
Opel/Vauxhall 9115197
Opel/Vauxhall 93171936
Prestolite 20513050
Valeo 436056
Valeo 455699
Valeo 455700
Valeo 455973
Valeo 458228
Valeo D6RA162
Valeo D6RA163
Valeo D6RA249
Valeo D6RA293
Valeo D6RA32
Valeo D6RA62
Valeo D6RA93
Valeo VS205
Valeo VS752
Valeo Exchange 455736
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl