Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
» » ROZRUSZNIK Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2
ROZRUSZNIK Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2ROZRUSZNIK Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2ROZRUSZNIK Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2
ROZRUSZNIK Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2ROZRUSZNIK Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2ROZRUSZNIK Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2

ROZRUSZNIK Frontera Vectra B Astra F Astra G Astra H Zafira A 1.8 2.0 2.2

Dostępność: Dostępny

Numer katalogowy: ST879

Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 260,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
SPECYFIKACJA PRODUKTU  
PRZEZNACZENIE: CHEVROLET  DAEWOO  OPEL
NAPIĘCIE: 12V
MOC: 1.1 kW
LICZBA OTWORÓW MOCUJĄCYCH: 2 (1 GWINTOWANY)
UWAGI:  



alt
Wymiar mm
A 82,50
B 19,00
                                    



altaltalt

           
Wymiar mm
O1 115,00
                                                        

zastosowanie: Chevrolet Captiva 2,4 4WD 2006-; Evanda 2,0 2002-2005; Lacetti 1,8 2004-; Nubira 1,8 AT 2005-; Rezzo 2,0i 2005-2008; Tacuma 2,0i 2005-2008; Daewoo Evanda 2,0 2002-2004; Leganza 2,0 1997-2002 2,2 16V 1999-2002; Nubira 1,8 AT 2003-2005 2,0 1997-2003; Rezzo 1,8i 2,0i 2000-2005; Tacuma 1,8i 2,0 2000-2005; Opel Astra F 1,8i 1993-1998 1,8i 16V 1993-1997 2,0i 1998-2000 2,0i 16V 1995-1997; Astra G 2,0i 16V 1998-2004 2,0i T 2000-2005; Astra H 2,0 T 2005-; Frontera A 2,2i 16V 1995-1998; Frontera B 2,2i 16V 1998-; Omega B 2,0i 16V 1994-1999 2,2i 16V 1999-2003; Sintra 2,2i 16V 1996-1999; Speedster 2,0 T 2003-2006; Vectra A 2,0i 16V 1995; Vectra B 1,8i 16V 2,0i 16V 1995-2002; Zafira A 2,0 2001-2005; Zafira B 2,0 2005-



 
NUMERY REFERENCYJNE
                  
MANUFACTURER OEM
Andre Niermann 01016880
Bosch 0001107034
Bosch 0001107045
Bosch 0001107056
Bosch 0001107100
Bosch 0001107101
Bosch 0001107108
Bosch F005M00001
Bosch Exchange 0986016880
Bosch Exchange 0986017920
Delco DRS6880
Delco DRS7920
Elstock 25-2079
Elstock 25-2264
Ford F005M00004
Friesen 8017920
Friesen 9051218
Hella 8EA732658-001
Lucas LRS02084
Lucas LRS2084
Lucas LRT00107
Lucas LRT107
Opel/Vauxhall 1202029
Opel/Vauxhall 1202140
Opel/Vauxhall 1202145
Opel/Vauxhall 1202158
Opel/Vauxhall 55351638
Opel/Vauxhall 90371766
Opel/Vauxhall 90508037
Opel/Vauxhall 90512189
Opel/Vauxhall 90518627
Opel/Vauxhall 9200961
Opel/Vauxhall 93176061
Prestolite 20510107
Valeo 455879
Valeo 458184
Valeo D6RA92
Valeo VS347
Valeo Exchange 455879
Valeo Exchange 458184
Volvo 24422272
HC CS879
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl