Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
» » ROZRUSZNIK REGENEROWANY Galaxy Octavia Golf 4 Sharan Alhambra Audi A3 1.9 TDI Arosa Cordoba Lupo 1.4 TDI
ROZRUSZNIK REG. Galaxy Octavia Golf 4 Sharan Alhambra Audi  A3 1.9 TDI Arosa Cordoba Lupo 1.4 TDI

ROZRUSZNIK REGENEROWANY Galaxy Octavia Golf 4 Sharan Alhambra Audi A3 1.9 TDI Arosa Cordoba Lupo 1.4 TDI

PRODUKT REGENEROWANY

Dostępność: Dostępny

Numer katalogowy: ST974R

Gwarancja: 12 miesięcy

Cena: 250,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
zastosowanie: Audi A2 1,4 TDI 1999-2005; A3 1,9 TDI 1996-2003; Ford Galaxy 1,9 TDI 2,0i CC 1995-2000 2,3i 16V 1997-2000; SEAT Alhambra 1,9 TDI 1996-2000; Arosa 1,4 TDI 1998-2004; Cordoba 1,4 TDI 2002-2004 1,9 TDI 1996-2002 Ibiza 1,4 TDI 2002-2004 1,9 TDI 1997-2002; Leon 1,9 TDI 1999-; Toledo 1,9 TDI 1995-2004; Inca 1,9 TDI 1996-; Skoda Fabia 1,4 TDI 2003-2004 1,9 TDI 1999-2003; Octavia 1,9 TDI 1996-; VW Bora 1,9 TDI 1998-2005; Golf III 1,9 TDI 1993-1997; Golf IV 1,9 TDI 1997-2005; Lupo 1,4 TDI 1998-2005; New Beetle 1,9 TDI 1998-; Passat 1,9 TD 1,9 TDI 1994-1997; Polo 1,4 TDI 1999-2005 1,9 TDI 1997-2001; Sharan 1,9 TDI 1995-2000; Vento 1,9 TDI 1993-1998; Caddy II 1,7 SDI 1,9 TDI 1996-2000

 
SPECYFIKACJA PRODUKTU  
PRZEZNACZENIE: AUDI FORD SEAT SKODA VOLKSWAGEN
NAPIĘCIE: 12V
MOC: 1.8 kW
LICZBA OTWORÓW MOCUJĄCYCH: 2 (2 NIEGWINTOWANE)
UWAGI:  


W PROCESIE REGENERACJI ROZRUSZNIK ZOSTAJE DOPROWADZONY DO PARAMETRÓW NOMINALNYCH, OKREŚLONYCH PRZEZ PRODUCENTÓW NA PIERWSZY MONTAŻ :
  • Gwinty montażowe poprawiane (lub wymiana na nowe) w celu ułatwienia prawidłowego montażu w pojeździe.
  • Włącznik elektromagnetyczny - rozmontowywany, elementy czyszczone, kontakty i sprężynki sprawdzane oraz w razie potrzeby wymieniane na nowe. Elektromagnes czyszczony i sprawdzany.
  • Szczotkotrzymacz - szczotki oraz sprężynki sprawdzane oraz w razie potrzeby wymieniane.
  • Wirnik czyszczony i polerowany, komutator przetaczany oraz polerowany lub wymieniany na nowy.
  • Bendiks rozmontowywany i czyszczony, rolki oraz sprężynki w razie potrzeby wymieniane.
  • Tulejki ślizgowe sprawdzane i w razie potrzeby wymieniane.




alt
Wymiar mm
A 76
B 53 !
                                    



altaltalt

           
Wymiar mm
O1 111,00
                                                        



 
NUMERY REFERENCYJNE
                  
MANUFACTURER OEM
Bosch 0001110084
Bosch 0001110085
Bosch 0001124001
Bosch 0001124002
Bosch 0001125007
Bosch 0001125008
Bosch 0001125012
Bosch 0001125013
Bosch 0001125042
Bosch 0001125043
Bosch 0001125043 
Bosch Exchange 0986016310
Bosch Exchange 0986016980
Bosch Exchange 0986017460
Delco DRS6310
Delco DRS6980
Delco DRS7460
Elstock 25-2021
Elstock 25-2245
Ford 95VW11000CB
Ford 95VW-11000-CB
Ford 97VW11000AA
Ford 97VW-11000-AA
Ford R97VW11000AA
Ford R97VW-11000-AA
Friesen 8016310
Friesen 8016980
Friesen 8017460
Friesen 8817460
Hc CS616
Hc CS974
Hella 8EA730186-001
Hella 8EA737147-001
Iskra AZE2579
Iskra AZE2624
Lucas LRS00784
Lucas LRS00977
Lucas LRS784
Lucas LRS977
Lucas LRT00179
Lucas LRT179
Magneton 9141414
Mercedes A188253A
Prestolite 20500977
Prestolite 20510179
Valeo 438076
Valeo 455675
Valeo 455927
Valeo 455939
Valeo D7RS130
Valeo D7RS30
Valeo D7RS301
Valeo VS424
Valeo VS707
Valeo Exchange 455675
Valeo Exchange 455927
Valeo Exchange 455939
Volkswagen 02A911023G
Volkswagen 02A911023GX
Volkswagen 02A911023J
Volkswagen 02A911023R
Volkswagen 02A911024
Volkswagen 02A911024B
Volkswagen 02A911024D
Volkswagen 02A911024DX
Volkswagen 02A911024G
Volkswagen 02A911024X
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl